Browse Month: Styczeń 2018

Długopis tani, ale eleganck

Miłośnicy pięknych przyborów do pisania wiedzą, jak ciężko jest znaleźć estetyczny długopis, który łączy w sobie wysoką jakość i dobrą cenę. Różnica pomiędzy używaniem najtańszych plastikowych długopisów, a ich droższych wersji, jest kolosalna. Przyzna to każdy, kto choć raz pisał długopisem z wyższej półki.

Ekonomiczny wybór

Firma Parker wypuściła na rynek produkt, który łączy w sobie funkcjonalność, wygodę użytkowania, elegancji wygląd oraz niską cenę. Długopis Parker Vector, bo o nim właśnie mowa, występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Miłośnicy ponadczasowej elegancji mogą zdecydować się na model wykonany z czarnego tworzywa, zwolennicy klasyki z kolei chętnie wybiorą ten w kolorze srebrnym. Nieco odważniejszym wyborem jest długopis Parker Vector wykonany ze sztucznej czerwonej żywicy.

opakowanie od długopisu Parker Vector

Tani, ale dobry

Cena długopisu Parker Vector (sprawdź tutaj) oscyluje w granicach pięćdziesięciu złotych, co wydaje się być niską ceną, jeśli wziąć pod uwagę liczne zalety modelu. Elegancki i ponadczasowy wygląd to nie wszystko – długopis Parker świetnie leży w ręce, jest smukły i lekki, przez  co świetnie nadaje się do pisania długich tekstów. Te wszystkie zalety sprawiają, że jest on doskonałym pomysłem również na drobny upominek.