drukarnia cyfrowa kraków

Drukarnia cyfrowa Kraków dla klientów indywidualnych i firmowych

Druk cyfrowy jest bezpośredni, podczas niego nie ma konieczności wykorzystania formy drukarskiej. Materiały do druku dostarczane są drogą cyfrową. W drukarni wykorzystuje się różny typ drukarek i systemów do farbowania materiału, tj. lasera, suchego tonera albo atramentu.

Zalety druku cyfrowego w centrum druku Kraków

Przede wszystkim wydruk cyfrowy cechuje szybki proces przygotowania materiału do druku, a także możliwość wprowadzania zmian graficznych lub tekstowych w czasie rzeczywistym wydruku.

drukarnia cyfrowa kraków

Gotowe produkty charakteryzuje wysoka jakość wydruku a taką można spotkać w Copyshop. Dodatkowym atutem druku cyfrowego jest szybki termin realizacji zamówienia. Wydruki przygotowywane są na różnego rodzaju podłożach i gramaturach.
Bogata paleta kolorów dostępnych w wydruku cyfrowym pozwala na obraz w nasyconych i czystych barwach.
Druk cyfrowy jest idealny przy małych nakładach.

Drukarnia cyfrowa Kraków – doświadczenie i jakość

Wieloletnie doświadczenie pracowników drukarni oraz nowoczesne wyposażenie w wysokiej jakości maszyny pozwala na realizację najbardziej niestandardowych projektów metodą druku cyfrowego.
Wykonywanie projektów wielkoformatowych, plakatów i banerów dla firm.
Niezaprzeczalną zaletą druku cyfrowego jest nanoszenie zmian w czasie realizacji zlecenia. Druk cyfrowy jest rozwiązaniem najbardziej ekonomicznym w przypadku małych nakładów lub pojedynczych egzemplarzy, a także sprawdza w przypadku wydruku zdjęć, co jest zdecydowanie mniej kosztowne niż ich wywołanie.